Home

miręs Monografija Pietinis prancuzijos moteru rankinio rinktine Puošnumas Martinas Lutheris karalius jaunesnysis užauk

Prancūzės nugalėjo ruses ir pirmą kartą tapo Europos rankinio karalienėmis  - DELFI Sportas
Prancūzės nugalėjo ruses ir pirmą kartą tapo Europos rankinio karalienėmis - DELFI Sportas

Norvegijos rankininkės grįžo į Europos viršūnę

Lietuvos rankinio rinktinė ruošiasi akistatoms su Prancūzija ir Norvegija |  Sportas | 15min.lt
Lietuvos rankinio rinktinė ruošiasi akistatoms su Prancūzija ir Norvegija | Sportas | 15min.lt

Lietuvos rankininkės po 17 metų pertraukos dalyvaus pasaulio čempionate |  KaunoDiena.lt
Lietuvos rankininkės po 17 metų pertraukos dalyvaus pasaulio čempionate | KaunoDiena.lt

Stipriausios Europos moterų rankinio komandos dėl medalių kovos trijose  Pietų slavų valstybėse
Stipriausios Europos moterų rankinio komandos dėl medalių kovos trijose Pietų slavų valstybėse

Europos moterų rankinio čempionato finale susitiks tituluočiausios žemyno  rinktinės - LRT
Europos moterų rankinio čempionato finale susitiks tituluočiausios žemyno rinktinės - LRT

Paaiškėjo dar 4 pasaulio rankinio čempionato ketvirtfinalio dalyvės - DELFI  Sportas
Paaiškėjo dar 4 pasaulio rankinio čempionato ketvirtfinalio dalyvės - DELFI Sportas

Europos moterų rankinio čempionato finale Rusijos ir Prancūzijos akistata |  Lietuvos rankinio federacija
Europos moterų rankinio čempionato finale Rusijos ir Prancūzijos akistata | Lietuvos rankinio federacija

Europos moterų čempionato atrankos gidas: kas laukia Lietuvos rankininkių

Pasaulio čempionato finale kovos Danijos ir Prancūzijos rinktinės |  Lietuvos rankinio federacija
Pasaulio čempionato finale kovos Danijos ir Prancūzijos rinktinės | Lietuvos rankinio federacija

Europos moterų rankinio čempionato finale – tituluočiausios žemyno rinktinės  | Sportas | 15min.lt
Europos moterų rankinio čempionato finale – tituluočiausios žemyno rinktinės | Sportas | 15min.lt

Prancūzija šventė dvigubą pergalę olimpiniame rankinio turnyre

Europos rankinio čempionais tapo prancūzai, finale nugalėję senąją čempionę  Daniją | Sportas | 15min.lt
Europos rankinio čempionais tapo prancūzai, finale nugalėję senąją čempionę Daniją | Sportas | 15min.lt

Lrytas.lt naujienos – sužinoti daugiau!

Po vasaros starto „Kibirkšties“ suburta moterų 3x3 rinktinė ruošiasi  turnyrui Prancūzijoje - LRT
Po vasaros starto „Kibirkšties“ suburta moterų 3x3 rinktinė ruošiasi turnyrui Prancūzijoje - LRT

Lietuvos moterų rinktinė sužinojo varžoves Europos čempionato atrankoje |  Lietuvos rankinio federacija
Lietuvos moterų rinktinė sužinojo varžoves Europos čempionato atrankoje | Lietuvos rankinio federacija

Trys Lietuvos rankinio rinktinės išvyks į Rygą - DELFI Sportas

Surikiuota Lietuvos rankinio rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos  kovoms
Surikiuota Lietuvos rankinio rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos kovoms

Rinktinės | Lietuvos rankinio federacija

Prancūzės, finale palaužusios Rusijos rinktinę, tapo Europos čempionėmis |  Lietuvos rankinio federacija
Prancūzės, finale palaužusios Rusijos rinktinę, tapo Europos čempionėmis | Lietuvos rankinio federacija

Norvegijos rankininkės pratęsė auksines tradicijas

Tautiečių vyrų pavyzdžiu: pasaulio moterų rankinio čempionėmis tapo  prancūzės - DELFI Sportas
Tautiečių vyrų pavyzdžiu: pasaulio moterų rankinio čempionėmis tapo prancūzės - DELFI Sportas