Home

Abstrakcija Avenue nakvynės namai smiginio turnyrai pakabukas Armija Emigruoti

Smiginio-darts turnyrą antrus metus iš eilės laimėjo Birutė Daškevičienė -  Achespo
Smiginio-darts turnyrą antrus metus iš eilės laimėjo Birutė Daškevičienė - Achespo

Į Garliavą susirinko geriausi šalies smiginio žaidėjai su D. Labanausku  priešakyje | KaunoDiena.lt
Į Garliavą susirinko geriausi šalies smiginio žaidėjai su D. Labanausku priešakyje | KaunoDiena.lt

Smiginio turnyras Keturvalakiuose | Sūduvos Gidas

Smiginio turnyras – Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras

Smiginio turnyro „Prienų taurė' 2022“ nugalėtojai – Laimis Zubavičius ir  Sandra Rimkevičiūtė - kvitrina.lt · Prienų ir Birštono naujienų portalas
Smiginio turnyro „Prienų taurė' 2022“ nugalėtojai – Laimis Zubavičius ir Sandra Rimkevičiūtė - kvitrina.lt · Prienų ir Birštono naujienų portalas

Europos smiginio turo turnyrų kvalifikacijose – lietuvių nesėkmės |  Sportas.lt
Europos smiginio turo turnyrų kvalifikacijose – lietuvių nesėkmės | Sportas.lt

III Garliavos sporto ir kultūros centro smiginio turnyras praėjo šauniai! -  Garliavos KC
III Garliavos sporto ir kultūros centro smiginio turnyras praėjo šauniai! - Garliavos KC

Pagėgių savivaldybės komandinis smiginio turnyras - Pagėgių savivaldybė

Smiginio turnyras Keturvalakiuose - Vilkaviškio rajono savivaldybė

Europos smiginio taurės turnyras lietuviams baigėsi nesėkmingai | Sportas.lt

KVIEČIAME Į III GARLIAVOS SPORTO IR KULTŪROS CENTRO SMIGINIO TURNYRĄ! -  Garliavos KC
KVIEČIAME Į III GARLIAVOS SPORTO IR KULTŪROS CENTRO SMIGINIO TURNYRĄ! - Garliavos KC

Nuo puodžiaus iki smiginio profesionalo: Labanauskas – apie šeimos  palaikymą, žaidimo psichologiją ir žavesį - LRT
Nuo puodžiaus iki smiginio profesionalo: Labanauskas – apie šeimos palaikymą, žaidimo psichologiją ir žavesį - LRT

Klubas "Smiginis LT" Klaipėdoje | Klaipeda | Facebook

Smiginio turnyras Keturvalakiuose, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo  dienai paminėti - Vilkaviškio rajono savivaldybė
Smiginio turnyras Keturvalakiuose, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti - Vilkaviškio rajono savivaldybė

PDC Pasaulio smiginio čempionate D.Labanauskas įveikė pirmąjį ratą! -  Garliavos KC
PDC Pasaulio smiginio čempionate D.Labanauskas įveikė pirmąjį ratą! - Garliavos KC

Nėra padėties be išeities: smiginio žvaigždės varžysis strėlytes  svaidydamos namuose | Sportas | 15min.lt
Nėra padėties be išeities: smiginio žvaigždės varžysis strėlytes svaidydamos namuose | Sportas | 15min.lt